Соціальна робота – важлива галузь суспільного життя, що охоплює велику кількість різних сфер. Провідною ланкою звісно ж є взаємодія з людьми у різних ситуаціях. Правильний підхід до комунікації являє собою передумову успіху.

У наш час існує багато можливостей вдосконалювати ці навички. Одною з таких став кейс-чемпіонат «Метінвест» на інноваційній платформі casers.org. Там, студентки третього курсу ФСУ Валентина Машиц та Вікторія Марченко мали змогу розібратися з темою «Адаптація персоналу в перший рік роботи на підприємстві» під керівництвом доцента кафедри соціальної філософії та управління, кандидата філософських наук Олега Масюка.

. Майбутні фахівчині шукали напрямки покращення роботи з молоддю на підприємстві, а також брали участь у формуванні конструктивної організаційної культури компанії.

Їх старання були належно оцінені, адже привели Валентину та Вікторію до полуфіналу кейс-чемпіонату. Під керівництвом ментора – Сергія Власенка (провідного фахівця по роботі з персоналом ПАТ «Запоріжсталь» ) дівчата також відвідали тренінг «Молоді лідери Метінвест». Це допомогло ще більше зануритися у тему, та підвищити рівень розуміння теми.

Наведені кейси були належно оцінені працівниками заводу. Тож нам залишається чекати на перші позитивні результати від їх застосування. Вітаємо дівчат з таким досягненням та бажаємо подальших успіхів в опануванні професії!