Факультет соціології та управління зацікавлений в працевлаштуванні своїх випускників за фахом, тому активно співпрацює та підтримує постійний зв’язок з потенційними роботодавцями. Однією з форм такої співпраці є відкриті лекції, на які запрошуються представники різноманітних організацій міста Запоріжжя, експерти та успішні випускники факультету.

Першого листопада на ФСУ відбулась відкрита презентація студентських соціологічних проектів, до якої долучились почесні гості: директор департаменту конгресно-виставкових заходів Запорізької торгівельно-промислової палати Вадим Міщанін, генеральний директор компанії «MLS Group» Надія Кузьмичова, голова Запорізького відділення Соціологічноі асоціації України Едуард Гугнін, головний спеціаліст відділу внутрішньої політики та інформаційно-аналітичної роботи управління комунікацій з громадськістю Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької облдержадміністрації Яна Федотова.

Студенти 4 курсу спеціальності «Соціологія» в рамках вивчення дисципліни «Організація роботи соціологічної служби», яку викладає в.о. декана факультету соціології та управління Тетяна Бірюкова, презентували проекти соціологічних центрів та програми соціологічних досліджень. Учасники першої команди описали сфери діяльності свого центру «Sociology monitoring & marketing group», розповіли про особистий досвід та професійні компетенції, а потім перейшли до обговорення програми дослідження на тему: «Нестандартна зайнятість в умовах соціально-економічних трансформацій в Україні». Друга команда назвала свою організацію «Socioland», також розкрила мету та завдання її діяльності, можливі послуги і презентувала Програму соціологічного дослідження на тему «Проблеми професійного використання сучасного фахівця».  Модератором від першої групи був Олександр Іванов, а від другої – Ксенія Іванько та Володимир Прокопов.

Наприкінці заходу студенти отримали фідбек від запрошених експертів, цінні поради та настанови для подальшого розвитку та вдосконалення своїх проектів. Надія Кузьмичова зазначила, що академічна освіта на сьогодні має бути орієнтованою на практику і такі заходи, коли у студентів є можливість презентувати свої соціологічні проекти перед незнайомими людьми, котрі працюють в даній сфері, є надзвичайно цінними та покращують не лише безпосередні професійні навички, а й навички самопрезентації. Едуард Гугнін дав поради щодо правильного формулювання мети та завдань своїх організацій, професійного підходу до роботи. Яна Федотова акцентувала увагу на важливості не лише змістовного, а й візуального наповнення презентацій, а Вадим Міщанін відзначив ефективність такого формату зустрічей та запросив студентів на цікавий захід –  Форум лідерів думок, який відбудеться вже 2 листопада у Виставковому центрі Козак-палац.

Висловлюємо подяку гостям за їх цінні практичні поради та сподіваємось на подальшу співпрацю!

Раїса Волошина

фото – Крістіна  Оніщенко