Сьогодні, 22 березня, на нашому факультеті пройшли дебати на тему «Глобальні проблеми людства».
Дебати – це різновид публічної дискусії; чітко структурований і спеціально організований обмін думками між двома сторонами з актуальної теми. Метою такої дискусії є переконання в своїй правоті третьої сторони, а не одне одного.
Велика популярність дебатів на сьогоднішній день пов’язана, насамперед, з політичними дебатами. Першими телевізійними дебатами були теледебати між Джоном Кеннеді та Річардом Ніксоном у ході передвиборчої президентської кампанії в США в 1960 році. Вважається, що після цього такий вид дискусії міцно ввійшов у політичне життя як на американському континенті, так і в Європі.
Люди, які займаються освiтою, полiтикою, бiзнесом, у багатьох випадках використовують технiку дебатiв аби переконати опонентiв та захистити свої рішення. Молодь, яка приймає участь в дебатах вчиться логiчно та критично мислити, звертає увагу на протирiччя в здавалося б найдосконаліших твердженнях, вміє переконливо відстоювати свою точку зору. Дебати вiдкривають новi можливостi для подальшого особистого розвитку.
Дебатери нашого факультету обговорювали питання тероризму в сучасному світі. У заході прийняли участь студенти другого, третього та четвертого курсів спеціальності «Політологія». Організатором дебатів був голова Ліги молодих політологів – Віктор Коваль. За його словами, в майбутньому за підтримки наших викладачів традиції дебатної гри на факультеті будуть продовжуватись.
Раїса Волошина