Факультет соціології та управління продовжує профорієнтаційну роботу з абітурієнтами.

Нагадаємо, що на початку лютого розпочалося щотижневе спілкування зі школярами Запоріжжя. Викладачі та студенти не зупиняються у своїх подорожах навчальними закладами міста й у березні.

До речі, 10 березня студенти факультету соціології та управління поспілкувались з черговими вступниками.

Організацію заходу забезпечила нова голова профорієнтаційного сектору ФСУ Анна Ашихіна. Студентка зібрала команду, у складі якої чимало відомих учнів факультету.

Голова студентської ради ФСУ, Едуард Бойко, пояснював основні переваги студентства саме на ФСУ,  поділився враженнями щодо доброзичливих відносин між  викладачами та студентами.

Віктор Коваль, керівник геополітичного симулятора Ліги Молодих Політологів, нагадав про перспективи професії політолога, її широкі можливості у сучасному світі. Поділився позитивними враженнями щодо наукового складу кафедри та пояснив можливості реалізації себе як студента саме на ФСУ.

pr2Катерина Васюкова, голова руху “Студентське серце” наголосила на активній роботі волонтерського сектору, на участі у різноманітних міських та всеукраїнських заходах.

Студент другого курсу спеціальності “філософія”, Микита Дробітько, за допомогою власного досвіду представив школярам користь напрямку та підкреслив усю сукупність, незвичних на перший погляд для абітурієнта, навчальних дисциплін з філософії.

Діяльність студентської ради та команди активістів факультету продовжується. Чуйне керівництво забезпечує  голова студентської ради ФСУ Едуард Бойко, голова профорієнтаційного сектору ФСУ Анна Ашихіна та, звичайно, заступник декана з профорієнтаційної роботи Олег Бондаренко.

 

Катерина Ковтун