У грудні наш чудовий рух “Студентське серце” провів «Школу волонтера». Нагадаємо, що тривала вона 4 дні. За цей час початківці отримали безцінний досвід від людей, що знаються на добрих справах, а саме спікерами були: голова Волонтерського сектора Нателла Недавня, голова Проектного менеджменту Володимир Прокопов, голова волонтерського сектору ФСУ 2011-2013 Марія Теслюк, Юрій Вдовцов, керівник волонтерської групи “AngelS”, та Маргарита Білоус, працівник ” КУ “Запорізького обласного центру молоді” ЗОР”.

На заняттях студенти слухали про організацію роботи волонтерів, про створення проектів, про міжнародне волонтерство, та взагалі з`ясували для себе «Що ж таке волонтерство?»

Наші зусилля не були даремними! Учасники “Школи” отримали не тільки досвід, а й відзнаку у вигляді сертифікатів. Вже 18 лютого волонтери були нагороджені під час курсу тренінгів для школярів  Запоріжжя. Змогли показати на власному досвіді, які успіхи чекають на студентів ФСУ. Декан факультету соціології та управління Максим Лепський та заступник декана з виховної роботи Ґанна Бойко особисто нагородили волонтерів. Науковці засвідчують , що тепер ми -професіонали своєї улюбленної справи.

Кристина Чишко