17 листопада у приміщенні Запорізького обласного театру ляльок відбулося урочисте нагородження переможців обласного конкурсу «Студент року-2015», організованого Управлінням молоді, фізичної культури і спорту Запорізької обласної державної адміністрації у рамках святкування Міжнародного дня студента. Серед нагороджених були і представники Запорізького національного університету, а також факультету соціології та управління.

Конкурс проводився за одинадцятьома номінаціями. Визначити найкращих студентів було нелегко, адже цього року на розгляд комісії було подано 76 робіт. Почесну номінацію «Студент-волонтер року» отримала студентка нашого факультету, напрямку –соціальна робота, Анна Аранжій, голова Волонтерського сектору «Студентське серце» ФСУ ЗНУ. Тільки завдяки своїй роботі та наполегливості, вона змогла здобути цю номінацію.

Аня прокоментувала свою перемогу і поділилася секретом успіху: «Завжди приємно, коли ти відчуваєш, що твої справи важливі і результати важливий для суспільства. навіть якщо це маленька справа. Мені надзвичайно приємно, що наш волонтерський рух розширює свої межі і стає все більше відомим, і ця нагорода також заслуга всієї команди волонтерів. Для того, щоб перемогти треба займатися тим, чим подобається і вірити в те, що досягнеш своєї мети. Було  багато досвідчених та вартих перемоги студентів. Але все ж, наші студенти почали волонтерувати значно раніше, ніж ця тенденція розповсюдила країною через досить сумний привід.»

Отже, будемо сподіватися, що студенти нашого факультету будуть і надалі радувати нас перемогами.

Бахмацька Наталія