2 квітня, у концертному залі ім. М. Глінки відбувся 13-ий конкурс краси, грації та чарівності – шоу «Міс ЗНУ – 2015». Цього року він пройшов під гаслом «Історія української дівчини».Дівчата з усіх факультетів ЗНУ, а також економіко-правового коледжу показали себе у всій своїй красі.

Гідність нашого факультету відстоювала чарівна та приваблива студентка 1 курсу спеціальності соціологія- Анастасія Кукуй. Вона поділилася своїми враженнями від конкурсу: «Не віриться, що це все вже закінчилося…Три приголомшливих місяця виснажливих і важких тренувань та репетицій, роботи над собою коштували того, щоб досягти такого результату. Я пам’ятаю той день, коли я дуже довго наважувалася йти мені кастинг чи не йти, але все ж я зробила правильний вибір. Цей конкурс дав мені набагато більше, ніж я очікувала: подруг, нові знайомства та можливості, в кінці кінців, я сама дуже змінилася за той час, який провела разом з ними. Дякую всім, хто був поруч зі мною, підтримував і допомагав, я вам всім дуже вдячна. «Міс ЗНУ-2015»назавжди залишиться в моєму серці.»

Хоч Анастасія й не стала «Міс ЗНУ- 2015», вона отримала номінацію «Міс Шарм- 2015». Побажаємо їй не зупиняться на досягнутома, а й йти далі впевнено до своєї мети.

Щербань Олександра