Презентація НТСА на ФСУ

Інші

Презентація НТСА9 жовтня пройшла презентація Наукового товариства студентів та аспірантів Запорізького національного університету для першокурсників  факультету соціології та управління.

Захід проводила студентка п’ятого курсу, член НТСА – Олена Струк, а технічну підтримку забезпечив кандидат філософських наук, доцент, заступник декана з міжнародних відносин факультету соціології та управління ЗНУ Кудінов Ігор Олексійович.

Студенти ФСУ були ознайомлені з основними напрямками роботи товариства – поширення наукової думки серед молоді, її консолідація навколо важливих проблем сучасності, проведення у нашому університеті на найвищому рівні наукових заходів.

Основний акцент робився саме на популяризації наукового руху серед студентства. Багато хто з нас вважає науку дуже складною та нудною річчю. Але ця презентація, сподіваймося, змінила думку багатьох, бо насправді НТСА – це дружній колектив, який зможе розв’язувати у комфортній та приємній атмосфері навіть найскладніші проблеми.

Наукове товариство студентів та аспірантів завжди знаходиться у русі тільки вперед. Як можна було побачити з презентації, науковий сектор нарощує свої оберти все більше і більше. Минулий рік був дуже багатим на різного роду конференції, круглі столи, інтелектуальні ігри, але цього року їх кількість і якість будуть неодмінно стрімко зростати.

Тому запрошуємо усіх брати участь у науковому житті нашого університету! Знайти Наукове товариство можна у соціальних мережах (http://vk.com/club12193988), або завітати на сайт (http://sites.znu.edu.ua/stud-sci-soc/).

Назаренко Антон

Напишіть відгук